دوشنبه , ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ برابر با 2020 , 1 Monday , June

  • شناسه : 12643458
  • تاریخ :
امام جمعه شهرک طالقانی: سپردن مسئولیت‌های سیاسی به افراد خائن از نشانه‌های نفاق است
امام جمعه شهرک طالقانی: سپردن مسئولیت‌های سیاسی به افراد خائن از نشانه‌های نفاق است

امام جمعه شهرک طالقانی: سپردن مسئولیت‌های سیاسی به افراد خائن از نشانه‌های نفاق است

امام جمعه شهرک طالقانی:مدیری که سالهای سال به مسند مدیریت مانده و تاکنون نتوانسته چند پایه برق جهت روشنایی مسیر خروجی شهرک طالقانی تا شهر چمران را روشن کند و از بسیاری حوادث جاده ای که بر اثر همین عدم روشنایی پیش آمده است،جلوگیری کند، آیا این شخص مدیر است؟

امام جمعه شهرک طالقانی در خطبه های این هفته نماز جمعه؛سپردن مسئولیت‌های سیاسی به افراد خائن را از نشانه‌های نفاق دانست و متذکر شد: مدیری که توان مدیریتی ندارد قبول مسئولیت و ماندن او در آن سمت بی تقوایی و خیانت است، کسی که تخصص ندارد اگر مسئولیت بپذیرد خائن است و لازم است مسئولان تمام دستاوردهای حوزه‌های مختلف را بشناسند، خداوند از سه گروه بیزار است: کسانی که با مدیریت غلط مالی اقتصاد را ضایع می‌کنند، کسانی که شعار می‌دهند و عمل نمی‌کنند و کسانی که روحیات گداپروری دارند و دستشان جلوی بیگانگان دراز است.

وی افزود: مدیری که سالهای سال به مسند مدیریت مانده و تاکنون نتوانسته چند پایه برق جهت روشنایی مسیر خروجی شهرک طالقانی تا شهر چمران را روشن کند و از بسیاری حوادث جاده ای که بر اثر همین عدم روشنایی پیش آمده است،جلوگیری کند، آیا این شخص مدیر است؟

هاشمی گفت: ۴۵۶ دانش آموز روستاها از آغاز سال تحصیلی تاکنون بدون سرویس مانده اند، این در حالی است که شخصی از مسئولان آموزش و پرورش بندر ماهشهر می گوید هزینه تأمین سرویس نداریم، ترک تحصیل کنند!! این چه حرفی است؟! چگونه است که به خودتان اجازه می دهید این دانش آموزان ترک تحصیل کنند!! اهالی روستای خمزه گفته‌اند که ۵۰ درصد هزینه سرویس را باید خود دانش‌آموزان پرداخت کنند، در صورتی که اکثر اهالی این روستاها از طبقه محروم جامعه هستند و توان مالی لازم برای پرداخت چنین هزینه‌هایی را ندارند.

وی متذکر شد: باید به مسوولین گفت اگر مقداری جلوی این ریخت و پاش های اضافی را بگیرید، می توانید به درد مردم محروم منطقه برسید! کم کم به فصول سرد سال نزدیک می شویم و بازهم بسیاری از مردم در برخی مناطق از نعمت گاز شهری محروم هستند، کمی نسبت به مردم دغدغه داشته باشید!

منبع : ماه خبر

برچسب ها

/