دوشنبه , ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ برابر با 2020 , 1 Monday , June

  • شناسه : 16073355
  • تاریخ : ۱۳:۲۵ ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
 								بازسازی چهار جایگاه آسیب دیده سوخت در خوزستان
 								بازسازی چهار جایگاه آسیب دیده سوخت در خوزستان

بازسازی چهار جایگاه آسیب دیده سوخت در خوزستان

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان گفت: چهار جایگاه عرضه سوخت در رامهرمز و اندیمشک که در جریان اغتشاشات اخیر آسیب دیده بود بازسازی و دوباره در مدار عملیات قرار گرفت.

 

ماه خبر / مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان گفت: چهار جایگاه عرضه سوخت در رامهرمز و اندیمشک که در جریان اغتشاشات اخیر آسیب دیده بود بازسازی و دوباره در مدار عملیات قرار گرفت.

نعمت اله نجفی افزود: هشت جایگاه آسیب دیده دیگر نیز در حال بازسازی و نصب تجهیزات هستند که تا پایان هفته جاری یا حداکثر اوایل هفته آینده فعال می‌شوند.

وی تصریح کرد: فعالیت ناوگان سوخت‌رسانی خوزستان از امروز پس از چند روز اختلال ناشی از بروز اغتشاش عوامل آشوب‌گر به بهانه افزایش قیمت بنزین ، از سرگرفته شد.

وی افزود: تانکرهای حامل بنزین پس از بارگیری در تاسیسات نفتی نظامیه اهواز به نواحی و جایگاه‌های عرضه سوخت حرکت کردند تا سوخت مورد نیاز مردم تامین‌ شود.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: هم اکنون در جایگاه های سوخت ، بنزین ذخیره سازی شده و در حال توزیع‌ است.عوامل آشوبگر و فرصت طلب پس از شروع طرح اصلاح قیمت بنزین به برخی اماکن عمومی و خصوصی مردم ، بانک ها و جایگاه های بنزین حمله و به این تاسیسات آسیب رساندند.

 

منبع : صدا وسیما