دوشنبه , ۲۸ بهمن , ۱۳۹۸ برابر با 2020 , 17 Monday , February

  • شناسه : 16477961
  • تاریخ : ۱۲:۰۱ ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
تجدید میثاق مردم ولایتمدار شوشتر با آرمان‌های انقلاب
تجدید میثاق مردم ولایتمدار شوشتر با آرمان‌های انقلاب

تجدید میثاق مردم ولایتمدار شوشتر با آرمان‌های انقلاب

استان‌ها > خوزستان اهواز - ایرنا - مردم ولایتمدار و شهیدپرور شوشتر در محکومیت اقدام اخیر عوامل اغتشاش و آشوب در کشور روز یکشنبه به خیابان‌ها آمده و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

ماه خبر / به گزارش ایرنا راهپیمایی اقشار مختلف مردم شوشتر در محکومیت اقدام اخیر اغتشاشگران ساعت ۱۰صبح امروز یکشنبه از چهار راه امام خمینی(ره) این شهر شروع و تا مسجد جامع شوشتر ادامه یافت .

راهپیمایان در شوشتر در حالیکه شعار "مرگ بر آمریکا "،"مرگ بر انگلیس "،"مرگ بر فتنه گر"و"مرگ بر اسرائیل" سر می دادند خواستار برخورد با عاملان برهم زدن امنیت و آرامش مردم در روزهای اخیر شدند.

امام جمعه شوشتر در حاشیه این راهپیمایی به خبرنگار ایرنا گفت : حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز پیام های مختلفی دارد که نشان از بصیرت مردم این دیار شهید پرور و دشمن ستیز دارد .

حجت الاسلام شکر الله سلیمانی افزود : اطاعت از رهبری ، وحدت و همدلی ، اهمیت امنیت و اقتدار کشور و بیداری در مقابل توطئه ها و فتنه های دشمنان از پیام های راهپیمایی مردم  ایران اسلامی است.

وی ادامه داد : مردم ایران اسلامی باآگاهی می دانند مسائل و مشکلات خود به ویژه گرانی و تورم را باید از مجاری قانونی پیگیری کنند و صف خود را از اغتشاشگران و آشوب گران جدا می کنند.

راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور و محکومیت اغتشاشگران از هفته گذشته تاکنون با حضور گسترده مردم شهرهای مختلف استان خوزستان برگزار شده است.

منبع : ایرنا