سه شنبه , ۱ بهمن , ۱۳۹۸ برابر با 2020 , 21 Tuesday , January

  • شناسه : 16748227
  • تاریخ : ۲۱:۳۴ ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
 نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان: پیشرفت‌های کشور در سایه حضور جوانان تحقق پیدا می‌کند
 نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان: پیشرفت‌های کشور در سایه حضور جوانان تحقق پیدا می‌کند

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان: پیشرفت‌های کشور در سایه حضور جوانان تحقق پیدا می‌کند

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با اشاره به این‌که مدیریت باید به دست جوانان دلسوز سپرده شود گفت: پیشرفت‌های کشور در سایه حضور جوانان تحقق پیدا می‌کند.

ماه خبر /  حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد امروز در نشست صمیمی با «مشاوران جوان فرمانداران و دستیاران ویژه مدیران دستگاه‌های اجرایی خوزستان همراه با جمعی از جوانان فعال در حوزه سیاسی و اجتماعی استان» با اشاره به این نسل به عنوان مایه افتخار اظهار داشت: حضور در جمع جوانان برای بنده احساس لذت را به همراه دارد که از دلایل آن بحث اعتقادی است.

وی بر اساس آیات و روایات همراهی با انسان کامل را بهترین جایگاه در پیشگاه خداوند متعال برشمرد و خاطرنشان کرد: اطاعت بی چون و چرا از خداوند متعال و رسول لازمه همراهی با «انبیاء، صدیقین، صالحان و شهدا» است.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان به اعمال سخت‌ترین فشارها و تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون اشاره کرد و گفت: جوانان در برابر ابر قدرت‌ها اجازه تجاوز به یک وجب از خاک ایران اسلامی را ندادند که رمز‌‌ پیروزی در صحنه‌های مختلف ولایت فقیه است.

وی با بیان این‌که هر مسئول منتخب یا منتصب به مردم ایران اسلامی است، بیان کرد: نمونه‌های ما می‌توانیم بسیاری در کشور وجود دارد و کشور در حدود 500 موضوع حرف اول یا دوم منطقه و هفتم یا نهم دنیا را می‌زند که این پیشرفت‌ها را جوانان در دل تحریم‌ها رقم زدند.

موسوی‌فرد با اشاره به این‌که در نظام مقدس اسلامی تنها دو جریان انقلابی و غیرانقلابی وجود دارد، عنوان کرد: فضا در کشور برای فعالیت همه جریان‌ها باز است.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با بیان این‌ که بسترها برای حضور جوانان فراهم شود چرا که تغییر و تحولات در سایه حضور این نسل تحقق می‌یابد، افزود: اگر می‌‌خواهیم که اعتراض‌ها در کف خیابان‌ها نباشد باید حرف جوانان را شنید.

وی با اشاره به این‌که مدیریت باید به دست جوانان دلسوز سپرده شود، بیان کرد: اگر جوانی در کف خیابان‌ها حضور پیدا می‌کند به دلیل مشاهده رفتار، زندگی و ماشین مسئولان است اما اگر مسئولان مثل رهبرمعظم انقلاب ساده‌زیست و مثل مردم زندگی کنند، معترضان وضعیت کشور را درک می‌کنند.
 
موسوی‌فرد در پاسخ به پرسش برخی از جوانان حاضر در نشست مبنی بر ارائه راهکار نحوه انتقال اعتراض این نسل به مسئولان عنوان کرد: باید به سمت و سویی رفت تا مردم در یک فضای آزادانه بتوانند حرف دل خود را بیان کنند و دشمن نیز سوءاستفاده نکند که در همین راستا به‌دنبال ایجاد چنین فضایی هستیم.
 
انتهای پیام/
 

منبع : تسنیم

برچسب ها

/