دوشنبه , ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ برابر با 2020 , 1 Monday , June

  • شناسه : 17058656
  • تاریخ :
حجت الاسلام عبادی: مسئولان پروژه فاضلاب ورودی شهر چمران را از بلاتکیفی خارج کنند
حجت الاسلام عبادی: مسئولان پروژه فاضلاب ورودی شهر چمران را از بلاتکیفی خارج کنند

حجت الاسلام عبادی: مسئولان پروژه فاضلاب ورودی شهر چمران را از بلاتکیفی خارج کنند

امام جمعه شهر چمران: با پیگیری های صورت گرفته استفاده بیماران از بیمارستان ممکو به تصویب شورای سلامت رسید و هم اکنون منتظر اجرای این مصوبه هستیم.

به گزارش ماه خبر،حجت الاسلام شیخ جاسم عبادی امام جمعه شهر چمران در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: مدت هاست ورودی شهر چمران به دلیل پروژه احداث خط فاضلاب حفاری شده و این پروژه به صورت لاکپشتی و با کندی پیش می رود و این امر باعث ایجاد نازیبایی ها در ورودی شهر و اخلال در رفت و آمد شهروندان شده است.

وی ادامه داد: از شرکت و مدیر عامل محترم عملیات غیر صنعتی تقاضا دارم همکاری های لازم را با آبفا در خصوص این پروژه داشته باشند تا هرچه سریعتر به اتمام برسد.

حجت الاسلام عبادی در خصوص استفاده شهروندان از بیمارستان نفت گفت:با پیگیری های صورت گرفته استفاده بیماران از بیمارستان ممکو به تصویب شورای سلامت رسید و هم اکنون منتظر اجرای این مصوبه هستیم.


امام جمعه شهر چمران با اشاره به فرارسیدن دهم آذر سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس و آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مدرس یک نماینده انقلابی بود، و امام بزرگوار ما در خصوص او فرمود: سعی کنید نماینده ای مانند مرحوم مدرس را انتخاب کنید.

حجت الاسلام عبادی با توصیه به داوطلبان انتخابات مجلس تاکید کرد: بین خود و خدای خود خلوت کنید و ببینید می توانید از حق مردم دفاع کنید یا خیر؟ چراکه نمایندگی مردم کار تخصصی ، بسیار دشوار و مصداق بارز حق الناس است.

منبع : ماه خبر

برچسب ها

/