دوشنبه , ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ برابر با 2020 , 1 Monday , June

  • شناسه : 17458802
  • تاریخ : ۰۹:۵۵ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
عامل اصلی تیراندازی‌های اندیمشک در اغتشاشات اخیر دستگیر شد
عامل اصلی تیراندازی‌های اندیمشک در اغتشاشات اخیر دستگیر شد

عامل اصلی تیراندازی‌های اندیمشک در اغتشاشات اخیر دستگیر شد

فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری عامل اصلی تیراندازی به سمت مردم، اماکن دولتی و پلیس در اندیمشک در اغتشاشات اخیر خبر داد.

 

ماه خبر /خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری عامل اصلی تیراندازی به سمت مردم، اماکن دولتی و پلیس در اندیمشک در اغتشاشات اخیر خبر داد.

سردار حیدر عباس‌زاده اظهار کرد: در پی اغتشاشات اخیر اندیمشک، چند شرور مسلح فرصت را برای جولان مناسب دیدند و به سمت مردم، اماکن دولتی، ماموران نیروی انتظامی و بسیج تیراندازی کردند که در چندین مرحله این اقدام مجرمانه آن‌ها از صدا و سیمای کشوری و استانی پخش شد؛ بنابراین دستگیری آن‌ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس خوزستان، وی تصریح کرد: ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی پلیسی موفق شدند مخفیگاه عامل تیراندازی را در یکی از مناطق اندیمشک شناسایی کنند.

عباس‌زاده با اشاره به هماهنگی با مرجع قضایی جهت دستگیری این شرور مسلح و دستگیری‌اش بیان کرد: متهم بلافاصله پس از رویت پلیس اقدام به تیراندازی بیش از ۳۰ تیر کرد که در آتش متقابل، متهم مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کلاش، چهار تیغه خشاب و ۹۰ فشنگ جنگی کشف شده است.

وی ادامه داد: همچنین نیروی انتظامی طی دو روز گذشته، ۲ نفر از عوامل اصلی تیراندازی در شهرستان اندیمشک را شناسایی و دستگیر کرد؛ در این عملیات، سه قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به کار رفته در تیراندازی‌ها نیز کشف شده است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا