چهارشنبه , ۲۰ فروردین , ۱۳۹۹ برابر با 2020 , 8 Wednesday , April

  • شناسه : 18370796
  • تاریخ : ۱۲:۱۶ ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
جلوی این تخلف خطرناک را بگیرید!
جلوی این تخلف خطرناک را بگیرید!

جلوی این تخلف خطرناک را بگیرید!

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان از افزایش مصرف گاز ال پی جی در خودروها خبر داد و گفت: از دستگاه‌های نظارت‌کننده درخواست داریم تا جلوی این تخلف حساس را بگیرند زیرا برای سلامت مردم خطرناک است و در آینده نیز حتما مشکل‌ساز خواهد شد.

 

ماه خبر / خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان از افزایش مصرف گاز ال پی جی در خودروها خبر داد و گفت: از دستگاه‌های نظارت‌کننده درخواست داریم تا جلوی این تخلف حساس را بگیرند زیرا برای سلامت مردم خطرناک است و در آینده نیز حتما مشکل‌ساز خواهد شد.

سید نورالله حسن‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به انفجار برخی از خودروهایی که از گاز LPG استفاده می‌کنند، اظهار کرد: برخی از خودروها گاز را به صورت کاملا غیراستاندارد در خودروی خود تعبیه می‌کنند و این اتفاق نگران‌کننده است و باید جلوی آن گرفته شود.

وی افزود: به دلیل وجود این خطرات و برای جلوگیری از هرگونه اتفاق، یک سامانه برای توزیع گاز طراحی شده است که از مبدا، میزان سهمیه هر شهرستان در این سامانه مشخص می‌شود و به محض اینکه سهمیه شهرستان‌ها از اهواز خارج شود، فرماندار و اداره صنعت، معدن و تجارت آن شهرستان باید در جریان این سهمیه قرار بگیرند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان با اشاره به آموزش کار با سامانه ثبت کالای درخواستی هر شهرستان، تصریح کرد: روز گذشته شرکت‌های گازی و عوامل تولید و توزیع آموزش داده شدند و روزهای آینده نیز نمایندگان فرمانداری‌ها، کار با سامانه را می‌آموزند. در هر مرحله، توزیع گاز و کالا در این سامانه قابل رصد شدن است که چه میزان تحویل و توزیع شده است.

حسن‌زاده با اشاره به نصب سیستم‌های گازی ال پی جی در خودروها و احتمال انفجار آن، عنوان کرد: از دستگاه‌های نظارت‌کننده درخواست داریم تا جلوی این تخلف حساس را بگیرند زیرا برای سلامت مردم خطرناک است و در آینده نیز حتما مشکل‌ساز خواهد شد.

وی خاطرنشان‌کرد: با راه‌اندازی این سامانه که بر روند توزیع گاز نیز نظارت خواهد کرد، قطعا شرایط بهتر و کنترل مناسب‌تری بر روند توزیع گاز انجام خواهد شد و امیدواریم شهروندان نیز خودروهای خود را به این شکل غیرمجاز و خطرناک، گازسوز نکنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا