چهارشنبه , ۲۰ فروردین , ۱۳۹۹ برابر با 2020 , 8 Wednesday , April

  • شناسه : 18615816
  • تاریخ : 16:18 1398/09/22
به مشکل کمبود سوخت LPG در ماهشهر رسیدگی شود
به مشکل کمبود سوخت LPG در ماهشهر رسیدگی شود

به مشکل کمبود سوخت LPG در ماهشهر رسیدگی شود

امام جمعه بندرماهشهر گفت: با افزایش نرخ بنزین تقاضا جهت استفاده از سوخت LPG افزایش یافته است و همین امر موجب کمبود سوخت LPG در شهرستان شده است.

 

ماه خبر /  حجت الاسلام عبدالحسین غبیشاوی امام جمعه بندرماهشهر در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهرستان خطاب به مسؤولان اظهار کرد: انتظار داریم مسؤولان هنگام تقسیم امکانات و تجهیزات در مناطق نگاه یکسان داشته باشند و دستگاه‌های نظارتی در خصوص تخلفات و حیف و میل‌ بیت المال دقت بیشتری داشته انجام دهند.

وی افزود: با توجه به افزایش نرخ بنزین تقاضا جهت استفاده از سوخت LPG افزایش یافته است و همین امر موجب کمبود سوخت LPG در شهرستان شده است.

غبیشاوی بیان کرد: لازم است نظارت بیشتری بر میزان توزیع سوخت گاز صورت بگیرد و همچنین تمهیدات لازم جهت بررسی ایمنی جایگاه‌های توزیع سوخت گاز مایع انجام شود تا از بروز هرگونه خسارت جانی و مالی به شهروندان جلوگیری به عمل آید.

خطیب جمعه بندرماهشهر با اشاره به در پیش بودن شب یلدا، گفت: شب یلدا معمولاً سنت های خوبی وجود دارد همچون دید و بازدید که بسیار خوب است ولی گاهی مواقع دیده می شود که از سوی برخی مدارس جهت جشن شب یلدا درخواست هایی می‌شود که مدیر آموزش و پرورش و مدارس می بایست توجه داشته باشند که نباید خرج اضافی بر دوش خانواده‌ها به خصوص خانواده‌های کم درآمد اضافه کنند.

 

منبع : فارس