چهارشنبه , ۲۰ فروردین , ۱۳۹۹ برابر با 2020 , 8 Wednesday , April

  • شناسه : 18812100
  • تاریخ :
پتروشیمی بندرامام قهرمان نیم فصل لیگ تنیس روی میز کشور شد
پتروشیمی بندرامام قهرمان نیم فصل لیگ تنیس روی میز کشور شد

پتروشیمی بندرامام قهرمان نیم فصل لیگ تنیس روی میز کشور شد

تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندرامام با شکست همه حریفان خود عنوان قهرمانی نیم فصل تنیس روی میز کشور را کسب کرد.

به گزارش ماه خبر به نقل از روابط عمومی باشگاه ورزشی بندرامام، هفته دوم از بیست و هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز مردان کشور با حضور 8 تیم و به مدت سه روز در آکادمی امیر احتشام زاده تهران برگزار شد.

تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندرامام در این هفته توانست 6 بر صفر شهرداری کرج و رعد پدافند، 5 بر 1 اطلس پویان گیلان و 4 بر 2 دانشگاه آزاد را شکست دهد و با 19 امتیاز صدرنشین جدول لیگ تنیس روی میز کشور شود و در هفته پایانی نیم فصل اول قهرمان لیگ تنیس روی میز کشور شود.

یکی از نکات جالب  لیگ برتر امسال جدال دو کاپیتان مقابل یکدیگر بود. در این دیدار مهران احدی ملی پوش و کاپیتان اسبق تیم ملی  مقابل نوشاد عالمیان سه بر یک پیروز شد.

تیم دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی نیز با 14.5 امتیاز دوم و پالایش نفت آبادان، دیگر نماینده خوزستان با 11.5 امتیاز در این رقابت‌ها در رده سوم قرار گرفت.

پتروشیمی بندرامام در هفته اول مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز توانسته بود تیم‌های پالایش نفت آبادان را با نتیجه‌های 6 بر صفر،فراسنج تهران را با نتیجه  5 بر 1 و دبیری تبریز را بانتیجه 6 بر صفر شکست دهد.

پتروشیمی بندرامام که چهار فصل متوالی مقام قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده، در این فصل نیز مصمم است که جام را برای پنجمین فصل در خانه نگه‌ دارد.

منبع : ماه خبر

برچسب ها

/